PERLA dvojháčik, zlato PE0165
PERLA dvojháčik, zlato PE0165
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0165 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 95x55x82 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865916 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-H s pravými pántami 135 cm, priehľadné, zlaté - 8A5-135-001-50-00-P
expedícia do 10 dní368,12 €
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s pravými pántami 135 cm, priehľadné, čierne - 8A5L-135-001-70-00-P
expedícia do 10 dní359,27 €
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s ľavými pántami 135 cm, priehľadné, čierne - 8A5L-135-001-70-00-L
expedícia do 10 dní359,27 €

