PERLA dvojitý držiak uterákov, 645 mm, ružové zlato PE0127
PERLA dvojitý držiak uterákov, 645 mm, ružové zlato PE0127
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0127 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 645x55x135 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866074 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E dvojitý držiak na uteráky 655mm, chróm (104104052) XR423
expedícia do 8 dní40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
LARISSA dvojitý držiak uterákov 600mm, čierna / zlato mat WS011BG 59064
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €

