PERLA dvojitý držiak uterákov, 645 mm, zlato PE0125
PERLA dvojitý držiak uterákov, 645 mm, zlato PE0125
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0125 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 645x55x135 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866067 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak na uteráky 855mm, chróm XR426
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-STEEL držiak na uteráky dvojitý 655mm, brúsená nerez (104204055) XS403
expedícia do 8 dní55,85 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

