Pevnostné madlo 90° s protišmykom ĽAVÉ, nerez (104507721) XR510
Pevnostné madlo 90° s protišmykom ĽAVÉ, nerez (104507721) XR510
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR510 |
Pevnostné madlo s pogumovaným úchytom, lomené
- Materiál: nerez, čierna guma
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 420x420x80 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207010750 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
HANDICAP madlo do sprchy 670x670mm, biela XH544W
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Nástenné madlo ĽAVÉ 810x550mm, biela (301112044) XH521
na objednávku152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Podperné madlo PRAVÉ 800mm, nerez (301112161) XH536
na objednávku157,61 €
Pri platbe vopred iba 150,00 €

