PHARO WC sedátko s LED podsvietením, Soft Close, Easy Take, biela
PHARO WC sedátko s LED podsvietením, Soft Close, Easy Take, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WX1315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,6x44,5 cm |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), LED podsvícení |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120084 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm, hranaté pojazdy TL1370-5002
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8C2-130-070-70-00
expedícia do 10 dní459,39 €
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm L/P varianta GD4613GD7270
expedícia do 8 dní728,66 €
Pri platbe vopred iba 673,00 €


