PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, čierna mat
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ128T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| Rozměr | 196x1800 mm |
| Šířka | 196 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 7.90 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 464 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986826 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DINA vykurovacie teleso 350x1680mm, čierna mat
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, chróm
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
DINA vykurovacie teleso 300x1740 mm, verde mat IR376V
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €

