PILON vykurovacie teleso 418x1800mm, so šiestimi háčikmi pre uterák, čierna mat
PILON vykurovacie teleso 418x1800mm, so šiestimi háčikmi pre uterák, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ132T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 418x1800 mm |
| Šířka | 418 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 15.60 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 800 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 874 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 20.0980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130847 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x1800, spod. príp., 2049 W, čierne W622F-040-180-70
na objednávku406,24 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x1500, spod. príp., 1707 W, čierne W622F-040-150-70
na objednávku342,31 €


