PILOT otočné sprchové dvere 700mm PT070W PT070W 56020
PILOT otočné sprchové dvere 700mm PT070W PT070W 56020
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PT070W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 680 mm |
| Instalační šířka do | 710 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978234 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | dekorované |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 90x200, čierny vzor, brúsené zlato 800-090-101-55-77
expedícia do 10 dní207,41 €
Mexen Kioto-F L Sprchová zástena s rámom 90 x 202 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-090-174-70-00
expedícia do 10 dní247,36 €
SAT Walk-in 87x200, pánt, zavetrovanie Č SATBWI90PAC
expedícia do 4 dní375,72 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €


