PILOT otočné sprchové dvere 900mm PT090
PILOT otočné sprchové dvere 900mm PT090
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PT090 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | PILOT |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 810 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Inštalačná šírka od | 880 mm |
| Inštalačná šírka do | 910 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907067 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
153,71 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
BEMETA HELP: Sklopný úchyt v tvare U s opornou nohou 600 mm, biely, s krytkou 301307073N
na objednávku90,72 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
144,51 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €


