PILOT otočné sprchové dvere 900mm PT090W PT090W 56022
PILOT otočné sprchové dvere 900mm PT090W PT090W 56022
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PT090W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 810 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 910 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978258 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | dekorované |
| Systém otvárania | Otočný |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ALCA A447P-DN50/40 Sifón drezový s nerezovou mriežkou DN115, flexi prepadom a prípojkou
na objednávku19,45 €
88,09 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €


