PILOT štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, Brick sklo
PILOT štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PT090-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 800 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913957475 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
TECMI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x3 cm PQ009
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Bergamo sprchový set antická bronz REA-P5002
expedícia do 12 dní236,32 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová so sprchou a otočným držiakom MK180.0/2
expedícia do 8 dní86,15 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová s hlavovou a ručnou sprchou – stará mosadz MK181.0/3SM
expedícia do 8 dní410,17 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €


