PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, gun metal PI216081 58193
PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, gun metal PI216081 58193
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI216081 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x26x66 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335116 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | gun metal |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI dávkovač mydla 110 ml, mliečne sklo, gun metal PI8181 58199
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Leo granitový drez 1miska s odkvapkávačom 900 x 500 mm, sivý, čierny sifón - 6501901010-71-B
expedícia do 10 dní171,11 €
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, béžová - 6501-69-672601-70
expedícia do 10 dní261,17 €


