PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, čierna mat PI2314
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, čierna mat PI2314
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2314 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 46x36x359 mm |
| Dĺžka | 359 mm |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hĺbka | 359 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341091012 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, čierna mat PI2214
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016T
na objednávku1 010,33 €
Pri platbe vopred iba 933,00 €
ULTRASAN umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016V
na objednávku1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €


