PIRENEI držiak uterákov, zlato PI7087
PIRENEI držiak uterákov, zlato PI7087
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI7087 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 230x150x50 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324486 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 140 x 70 cm, čierna, čierny kryt - 43707014-B
expedícia do 10 dní241,83 €
Mexen STONE+ sprchová vanička, obdĺžniková 70x140x2, 5 cm, antracit 44717014
expedícia do 10 dní259,42 €
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 140 x 70 cm, biely lesk - 46R107014
expedícia do 10 dní144,32 €

