PIRENEI háčik, balenie 2ks, zlato PI2787
PIRENEI háčik, balenie 2ks, zlato PI2787
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI2787 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 20x53x33 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324509 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 90 x 75 cm, 8 mm priehľadná, zlatá - 800-090-202-04-50-075
expedícia do 10 dní471,17 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 90 x 70 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-090-202-66-00-070-X
expedícia do 10 dní403,46 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 90 x 200 cm, matná hrúbka 10 mm, ružové zlato - 800-090-101-60-30-X
expedícia do 10 dní232,66 €

