PIRENEI pohár, mliečne sklo, gun metal PI1081 58189
PIRENEI pohár, mliečne sklo, gun metal PI1081 58189
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI1081 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69x105x92 mm |
| Průměr | 69 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335079 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | gun metal |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI dávkovač mydla 110 ml, mliečne sklo, gun metal PI8181 58199
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1112 W, biely - W421-040-120-00
expedícia do 10 dní100,71 €
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 800 mm, bočné pripojenie, 1140 W, biely - W422-050-080-00
expedícia do 10 dní90,25 €
364,94 €

