Podomietková bidetová batéria so sprškou a držiakom toaletného papiera, gun metal TJ040GM
Podomietková bidetová batéria so sprškou a držiakom toaletného papiera, gun metal TJ040GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TJ040GM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 85 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 3.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979477 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | šedá |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT003BC
expedícia do 8 dní184,43 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF003B
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UT003
expedícia do 8 dní135,10 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €

