Podperná konzola 490x150x25 mm, chróm, 1 ks 30390
Podperná konzola 490x150x25 mm, chróm, 1 ks 30390
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-30390 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pro desky AVICE a umyvadla ze série FLAVIA
- Nosnost: 20 kg
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 2,5x15x49 cm |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 2.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848315 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 110 x 85 cm, priehľadná, čierna - 871-110-085-01-70
expedícia do 10 dní450,24 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 110 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-090-110-41-55
expedícia do 10 dní533,03 €
Novea zalam.kút, obdĺž., 110x90x200 cm, pravý, chróm ALU, sklo číre 6/6mm, EC CK12853ZP
expedícia do 8 dní615,60 €


