Podperné madlo tvar U 813mm, čierna XH573

- Doprava zadarmo nad 150€
Podperné madlo tvar U 813mm, čierna XH573
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH573 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 103x253x829 mm |
| Šírka | 103 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hĺbka | 829 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť | 1.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207031908 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E madlo pevné 350mm, chróm (102307012) XR501
expedícia do 8 dní36,29 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Podperné madlo ĽAVÉ 500mm, nerez (301112101) XH530
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €

