Polica 500x100x8mm, mliečne sklo 22481
Polica 500x100x8mm, mliečne sklo 22481
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22481 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno použiť v kombinácii s rôznymi druhmi úchytov
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 500x8x100 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 1.1200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913817335 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | mléčná |
Doporučujeme přikoupit
27,40 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
X-SQUARE držiaky sklenenej poličky 8mm, chróm XQ009
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
TUCAN držiak poličky 39x35mm (bez skla), pár, chróm TU039
expedícia do 8 dní10,68 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 130 x 110 cm, priehľadný, chróm - 834T-130-110-01-00-L
expedícia do 10 dní562,48 €

