Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, číre sklo 23487
Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, číre sklo 23487
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-23487 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno použiť v kombinácii s rôznymi druhmi úchytov
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 200x8x200 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 0.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846847 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | čiré |
Príslušenstvo
16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASOFFI pár držiakov poličky (bez skla), chróm (102202112) XJ018
expedícia do 8 dní16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
TUCAN držiak poličky 39x35mm (bez skla), pár, chróm TU039
expedícia do 8 dní10,68 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
X-SQUARE držiaky sklenenej poličky 8mm, chróm XQ009
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAT Walk-in XM 1375x2000 a stena SATBWIXM140STE90
expedícia do 4 dní963,56 €
Pri platbe vopred iba 806,00 €

