Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, mliečne sklo 22487
Polica rohová, štvrťkruhová 200x200x8mm, mliečne sklo 22487
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22487 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno použiť v kombinácii s rôznymi druhmi úchytov
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 200x8x200 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 0.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846854 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | mléčná |
Príslušenstvo
16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TUCAN držiak poličky 39x35mm (bez skla), pár, chróm TU039
expedícia do 8 dní10,68 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
27,40 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
50,05 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
257,94 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €

