Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SH050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 50x14 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 1.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888540 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Kasia drezová batéria stojanková, výška 250 mm M-CBS201
expedícia do 8 dní39,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
SALY stojanková drezová batéria, výška 280mm, chróm SA511
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

