Polička kompozit 100x10cm, čierna mat ERU-K45 40858
Polička kompozit 100x10cm, čierna mat ERU-K45 40858
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ERU-K45 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1000x12x100 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozit |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882906 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E sklenená polička 300x130mm, chróm (104122042) XR601
expedícia do 8 dní30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
X-SQUARE sklenená polica 300mm, chróm/mliečne sklo XQ009-03
expedícia do 8 dní42,73 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
X-SQUARE polička sklenená 600x55x130mm, chróm (132102042) XQ603
expedícia do 8 dní41,28 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €

