Polička kompozit 120x10cm, čierna mat ERU-K46 40859
Polička kompozit 120x10cm, čierna mat ERU-K46 40859
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ERU-K46 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1200x12x100 mm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozit |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882913 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
SKA nástenná polica 450x140x160mm, čierna mat s bielou MDF doskou SKA401
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
X-ROUND E polička sklenená s výklopnou hrazdou 600x130mm, chróm (104102212) XR600
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €

