Polička s uchytením 120x10cm, kompozit, čierna mat ERU-K46-01 58293
Polička s uchytením 120x10cm, kompozit, čierna mat ERU-K46-01 58293
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ERU-K46-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1200x12x100 mm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozit, Mosaz |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913992018 |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 800mm, chróm/číre sklo MY009-16
expedícia do 8 dní55,92 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Sklenená polica 200mm, čierna/číre sklo MY009B-11
expedícia do 8 dní51,06 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ABELINE polica rockstone 1000mm, biela mat AB100-0101
expedícia do 8 dní75,42 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €


