PORTO závesná WC misa, Vortex Rimless, 36x52cm, biela
PORTO závesná WC misa, Vortex Rimless, 36x52cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PZ102V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PORTO |
| Rozměr | 35,5x52 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 26.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124631 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
76,19 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Blanco ANDANO 500/180-U 522991 dvojdrez, hlavný drez vľavo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku640,84 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €


