POSEIDON vykurovacie teleso 550x1340mm, biela PS513
POSEIDON vykurovacie teleso 550x1340mm, biela PS513
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PS513 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | POSEIDON |
| Rozměr | 550x1340 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 501 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 13.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953224 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50, prevedenie biela 600.311.4
expedícia do 8 dní96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 120 x 90 cm, priehľadný, čierny - 834-120L-090P-70-00
expedícia do 10 dní612,52 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 120 x 75 cm, priehľadná, biela - 871-120-075-01-20
expedícia do 10 dní447,41 €


