POSH miska na postavenie, mramor, šedá
POSH miska na postavenie, mramor, šedá
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2234607 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 280x40x160 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.9112 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197036 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | mramor |
Mohlo by vás zaujímať
Záchodová misa Mexen Rico Rimless so štíhlym soft-close sedátkom, Duroplast, svetlo zelená matná - 30724048
expedícia do 10 dní303,83 €
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-bronz WCSET16-RETRO-ZO
expedícia do 8 dní1 287,15 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €

