POSH mydlenka na postavenie, mramor, šedá
POSH mydlenka na postavenie, mramor, šedá
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2234307 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100x25 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4842 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197050 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | mramor |
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Maya MA 29097-26 Držiak na uteráky, 37 cm chróm
do týždňa v e-shope38,18 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

