POSH pohár na postavenie, mramor, šedá
POSH pohár na postavenie, mramor, šedá
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2234107 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 80x115 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7772 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197043 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | mramor |
Mohlo by vás zaujímať
FANCY pohár na postavenie, tmavo zelená 2126105
expedícia do 8 dní12,62 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €

