POSH WC kefa na postavenie, mramor, šedá
POSH WC kefa na postavenie, mramor, šedá
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2234407 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100x400 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.4232 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197074 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | mramor |
Mohlo by vás zaujímať
13,84 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

