Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 250x30x100 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838347 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová súprava hranatá, posuvný držiak 680mm, chróm SC815
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, zlato mat SC715GB
expedícia do 8 dní105,31 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €


