Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou 32/130mm, chróm 100.130.5
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou 32/130mm, chróm 100.130.5
| Výrobca: | Výrobca: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-100.130.5 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Dĺžka | 130 mm |
| Priemer zátky | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952009377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
61,91 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
336,71 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €
Blanco LANTOS 5 S-IF 517281 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaná, vstav / do roviny
na objednávku331,21 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
Blanco AXIS III 6S-IF 522105 drez s odkvapom, drez vľavo hodvábny lesk, vstavaný/do roviny
na objednávku810,04 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €

