PREMIO doska kompozit 110,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE004-3535 59790
PREMIO doska kompozit 110,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE004-3535 59790
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE004-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1107 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113413 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
SIKO sprchová nástenná biely dekor SIKOBSEL268DB
expedícia do 4 dní137,51 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
REA Avalon sprchový set, čierna -P8811 REA-P8811
expedícia do 12 dní179,56 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

