PREMIO doska kompozit 82x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE080-3535 58265
PREMIO doska kompozit 82x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE080-3535 58265
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE080-3535 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Bez otvorů pro baterii a výpust
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x1,2x48,5 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| EAN | 8590913991851 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, buk, pravá 1662
na objednávku1 074,11 €
Pri platbe vopred iba 1 019,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €

