Prepínač na okraj vane, chróm TDT
Prepínač na okraj vane, chróm TDT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TDT |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913806605 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TINY páková batéria na okraj vane, chróm TMC12TY
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Výtoková hubica na okraj vane, šírka 80mm, chróm BD31051
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Výtoková hubica na okraj vane, šírka 160mm, chróm BD30051
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


