PRESTIGE odpadkový kôš nástenný 42l, biela A74101
PRESTIGE odpadkový kôš nástenný 42l, biela A74101
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A74101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 415x500x268 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 268 mm |
| Objem | 42.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 26 - 50 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 1.3940 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090015618 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
6,41 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
15,30 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
15,30 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
PRESTIGE uchytenie odpadkových vriec pre kôš A74101 A74301
expedícia do 8 dní6,41 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať

