PRESTIGE termostatický sprchový panel 200x1400 mm, nerez WN337
PRESTIGE termostatický sprchový panel 200x1400 mm, nerez WN337
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN337 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | AntiCalc |
| Prietok (3 bar): Ručná sprcha | 9.000 l/min |
| Prietok (3 bar): Hlavová sprcha | 12.000 l/min |
| Prietok (3 bar): Bočné trysky | 12.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875618 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
227,66 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
GRACE sprchový panel 200x1450 mm, nerez WN326
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AIRTECH-AXIA sprchový stĺp na napojenie na batériu, chróm 990E
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, chróm SET061
expedícia do 8 dní540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


