Priechodka hranatá plochá na sprchu, hadica FOLLOW ME, chróm PD468
Priechodka hranatá plochá na sprchu, hadica FOLLOW ME, chróm PD468
| Výrobca: | Výrobca: Silfra |
| Kód: | Kód: UBC-PD468 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Inštalácia | K batérii na okraj vane |
| Výbava | Follow me |
| Hmotnosť / ks | 1.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019571565940 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
Priechodka guľatá plochá na sprchu, hadica FOLLOW ME, chróm PD467
expedícia do 8 dní181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 140 x 90 cm, grafit, chróm - 871-140-090-41-01
expedícia do 10 dní518,29 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 140 x 90 cm, hmla, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-140-090-31-66
expedícia do 10 dní574,26 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x900mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3315EL3315
expedícia do 8 dní779,72 €
Pri platbe vopred iba 720,00 €


