PRIORI keramické umývadlo, priemer 41cm, biela s modrým vzorom PI028
PRIORI keramické umývadlo, priemer 41cm, biela s modrým vzorom PI028
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI028 |
- Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnosti
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 41x15 cm |
| Priemer zátky | 410 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891212 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PULSE rohový stolík s umývadlom 755x455mm, pravý, nerez mat BM760-0101-01 BM760-0101-01
expedícia do 8 dní603,28 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
PUNC betónové umývadlo vrátane výpuste, 53x39 cm, čierny granit BH7001
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modré kvety PI038
expedícia do 8 dní154,76 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €

