PULSE doska Rockstone 755x12x455mm, pravá, biela mat BM760-0101
PULSE doska Rockstone 755x12x455mm, pravá, biela mat BM760-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BM760-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PULSE konzole |
| Rozměr | 75,7x1,2x46,2 cm |
| Šířka | 757 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 462 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933622 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Doska DTDL 680x18x440mm, dub strieborný DT068-1111
na objednávku44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
PLATO doska Rockstone 800x24x360mm, biela mat PL086-0101
na objednávku243,36 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €

