PUNO oválne zrkadlo v kovovom ráme 50x85cm, čierna mat ORT148

- Doprava zadarmo nad 400€
PUNO oválne zrkadlo v kovovom ráme 50x85cm, čierna mat ORT148
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ORT148 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 50x85x4 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť | 6.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911552 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová batéria Novaservis Nobless Tina bez sprchového setu 150 mm chróm 38020/1.0
expedícia do 4 dní120,82 €
REA Kúpeľňová batéria Veneta Brush Gold REA-B3008
expedícia do 12 dní110,86 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €

