PUNO oválne zrkadlo v kovovom ráme 50x85cm, zlatá mat ORT585
PUNO oválne zrkadlo v kovovom ráme 50x85cm, zlatá mat ORT585
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ORT585 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 50x85x4 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 6.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932175 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 80cm, čierna mat AWB080
expedícia do 8 dní105,31 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
ORBITER zrkadlo okrúhle s koženým opaskom, ø 70cm, čierna mat ORT070
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


