PUNO podstavec pod umývadlo 550x795x396mm, čierna SKA590-2
PUNO podstavec pod umývadlo 550x795x396mm, čierna SKA590-2
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA590-2 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 55x79,5x39,6 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 795 mm |
| Hĺbka | 396 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 6.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932113 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40 cm, biela mat 10NF65060-2L
expedícia do 8 dní275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40cm, antracit 10NF65060-2C
expedícia do 8 dní275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 60x40cm, ivory 10NF65060-2K
expedícia do 8 dní275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
Mohlo by vás zaujímať


