PUNO podstavec s umývadlom 550x860x360mm, čierna SKA570-2-01
PUNO podstavec s umývadlom 550x860x360mm, čierna SKA570-2-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA570-2-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 55x86x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913944369 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PAX podomietková umývadlová batéria, čierna mat XA08/15
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, biela mat 10NF65055-2L
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €


