PURA bidet závesný 55x36 cm, čierna mat 8865126
PURA bidet závesný 55x36 cm, čierna mat 8865126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8865126 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Fixačná sada súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | COLOR ELEMENTS |
| Rozmer | 36x28x55 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 18.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937821672 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Podobný tovar
NOLITA bidet závesný 35x33x55cm, čierna mat 532531
na objednávku540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
TRIBECA bidet závesný 35x31, 5x54cm, čierna mat 512531
na objednávku551,11 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nimco UNC 13058W-90 Držiak na kefky, nádobka sklenená UNC 13058W-90
do týždňa v e-shope27,40 €

