PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, agave mat 8872104
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, agave mat 8872104
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8872104 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161988 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €


