PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, creta mat 8872108
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, creta mat 8872108
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8872108 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161995 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 85 x 105 cm, priehľadný, chróm - 8A6-085L-105P-01-00
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 105 x 85 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-105-085-65-00
expedícia do 10 dní438,80 €


