PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, agave mat 883704
PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, agave mat 883704
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883704 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829814 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, agave mat PVC04
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
815,91 €
Pri platbe vopred iba 773,00 €
643,71 €
Pri platbe vopred iba 609,00 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Urán 800 x 600 mm, 425 W, čierny - W105-0800-600-00-70
expedícia do 10 dní140,11 €


